BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Dönem İstişare Toplantısı Bandırma Kaymakamı Sayın Günhan YAZAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL Tarafından Düzenlendi.

2. Dönem İstişare Toplantısı Bandırma Kaymakamı Sayın Günhan YAZAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL Tarafından Düzenlendi.

Ayyıldız Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem istişare toplantısı Bandırma Kaymakamı Sayın Günhan YAZAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Belediye Başkan Yardımcısı, Mahalle Muhtarları, Okul Aile Birliği Başkanları ve Okul Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bandırma Kaymakamı Günhan YAZAR tüm katılanları selamlayarak , başarı dolu  yeni bir dönem diledi. Eğitimin güvenlik, sağlık ve sosyal  boyutu olduğunu ve birlik içinde yürütülmesi gerektiğini  söyledi. İnşaatı devam eden ve yatırım planında bulunan yeni okul inşaatları ile birlikte 2019  yılında tüm Bandırma da tekli eğitime geçileceğini belirtti. Yeni değişen Okul Servisleri Yönetmeliği uygulamalarının Emniyet, jandarma ve okullarımızın koordineli çalışmaları sayesinde sorunsuz devam ettiğini söyledi. BENGİ Projesi kapsamında yapılan çalışmaların ikinci dönemde hızlı bir şekilde devam edeceğini bu konuda tüm kurum amirlerine ve öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL ´ de BENGİ Projesi kapsamında çok yoğun bir çalışma dönemi geçirildiğini 2. yarıyılda da proje kapsamında planlamaların yapıldığını faaliyetlerin devam edeceğini söyledi. BENGİ Projesinin temel taşlarından olan okuma etkinliklerinin  bu dönemde devam edeceğini ve Kaymakamlığımız tarafından yürütülen Her Öğrenciye Bir Kitap çalışmaları kapsamında kitap dağıtımlarının devam ettiğini belirtti. Bandırma Belediyesine de yapmış oldukları kitap desteğinden dolayı teşekkür etti. 2. yarı yılın sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde geçmesi dileklerinde bulundu.

05-02-201805-02-201805-02-201805-02-201805-02-201805-02-201805-02-2018

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.