BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atamızı Özlemle Anıyoruz

Atamızı Özlemle Anıyoruz

     Cumhuriyetimiz' in Kurucusu, İstiklâl Savaşı'mızın Başkomutanı, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sonsuzluğa intikalinin 82. yıl dönümünde saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

     10 Kasım sadece Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü anma günü değil, onun eserlerini geliştirerek geleceğe taşıma azmimizi yinelediğimiz bir gündür. Bugün onu kaybetmenin hüznünü yaşarken, onun bıraktığı eserlere olan inancımızı bir kez daha tazeliyoruz.

     Dehası, azmi, kararlılığı, insan sevgisi, bilim ve akılla beslenen birleştirici ve bütünleştirici yapısıyla milletimizin ve tüm dünya milletlerinin övgüsünü kazanan Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, gayretli çalışmalarımızla daha da yücelecek, ilelebet yaşayacaktır.

     "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarına, tüm gazilerimize şükranlarımızı sunar, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim.

 

 

                                                                                                          Mutlu ASLAN       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.