BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edincik Recep Gençer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30. Kuruluş Yılı Kutlama Programına Sayın Recep GENÇER Katıldı.

Edincik Recep Gençer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30. Kuruluş Yılı Kutlama Programına Sayın Recep GENÇER Katıldı.

Neriman Gençer kapalı spor salonunda düzenlenen programa Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Garnizon Komutan Vekil Yardımcısı Albay Uğur PESEN , Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Recep Gençer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gençer Holding kurucusu Recep Gençer ve ailesi , okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Okulu müdürü Levent Barbaros’un açılış konuşmasının ardından Recep Gençer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gençer Holding kurucusu Recep Gençer konuşma yaptı. Protokol konuşmaların ardından Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibi gösterisi sundu. Daha sonra ödül törenine geçildi.  Kimya bölümü ve okul birincisi Sibel Kaya’ya ödülünü Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar takdim etti.  Elektrik- Elektronik bölümü birincisi Kadir Vuran’a ödülünü Garnizon Komutan Vekil Yardımcısı Uğur PESEN verdi. Makine bölümü birincisi Enes Şeren’e ödülünü Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, 9. Sınıftan 10. Sınıfa dereceyle geçen öğrencilere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL takdim etti.

“Yarınların Türkiye’sini yaratıcı ve duyarlı birey olmalısınız”

 Okul müdürü Levent Barbaros “ Yüksek eğitime hazırlanmak, aynı zamanda bir teknik eleman olarak yetişme hedefiyle geldiğiniz bu eğitim kurumunda yeterli bilgi donanımla birer teknik eleman olacaksınız. Geleceğe ümitle bakabilmeniz için Atatürk ilke ve inkılâplarının ışığında çağdaş ve teknolojik bilimde, kültürde bilgili ve hoş görülü dürüst çalışkan, disiplinli içinde insan, yurt, millet ve demokrasi sevgisi taşıyan milli ve manevi değerleri özümsemiş ve yarınların Türkiye’sini yaratıcı ve duyarlı birey olmalısınız. 30.yıl kuruluşumuza teşriflerinizden dolayı teşekkür ederken, 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğretmen arkadaşlarıma ve öğrenci arkadaşlarıma başarılar dilerim “ dedi.

“Bandırma’mızın Üniversitesine De Destek Bekliyoruz”

 

Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar “ Recep Gençer bir taraftan bir iş adamı, ülkemiz için taş üstüne taş koymuş böyle bir iş adamımız diğer taraftan da Recep Gençer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulunu inşa etmiş değerli Recep Gencer. Yani çok yönlü bir insandan bahsediyoruz ve aynı zamanda Bandırmalıların çok sevdiği bir insan. Eğitimi bizler çok önemsiyoruz, bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün güzel bir sözü “Milletleri Kurtaracak Olan Eğitimdir”. Eğitime yapılan katkı gönülden yapılıyorsa o bizim için çok daha önemli.  Bu sebepten eğitime bu denli desteğinden dolay Recep Gençer ve ailesine çok teşekkür ediyorum.  İnanıyorum ki bu hizmetle sınırı kalmayıp çok daha iyi hizmetler yapacağına inanıyorum.  2017-2018 eğitim öğretim yılını öğretmen arkadaşlarımı ve tüm öğrencilerime hayırlı olsun. 

23-09-201723-09-201723-09-201723-09-201723-09-201723-09-201723-09-201723-09-2017

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.