BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL Okul Müdürleri ile Yapılan Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL Okul Müdürleri ile Yapılan  Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL , Şube Müdürleri Mutlu ASLAN  ve Ercan GÜLER’in katılımıyla 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Değerlendirme toplantısı ilçemiz  okullarında görevli okul müdürleriyle birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.Toplantıya Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL 2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılının değerlendirmesini yaparak okul müdürlerine yaptıkları çalışmalardan dolayı özelliklede Balıkesir Valiliği tarafından hayata geçirilen BENGİ Projesiyle okullarımızın yaptıkları etkinlik ve faaliyetlerle okullarımızın  çok hızlı bir ivme kazandığını söyleyerek tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür etti.

Şube Müdürü Ercan GÜLER yeni eğitim öğretim yılında okul öncesi kayıtları, DYK iş ve işlemleri, Okul başarısını değerlendirme , tercih işlemleri ve okulların gelecek yıl yapacakları sosyal etkinliklerin planlanması hakkında açıklamalarda bulundu.

Şube Müdürümüz Mutlu ASLAN  BENGİ Projesi  kapsamında güzel çalışmalar yapıldığını önümüzdeki yılda  faaliyetlerin geliştirilerek devam ettirileceğini söyledi. Kurumdan ayrılma iş ve işlemleri, okullarda yapılacak bakım ve onarım faaliyetleri , okul müdürlerince yürütülen soruşturma dosyalarının hazırlanması hususlarında açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL okul müdürlerine  icra ettikleri görev ile ilgili çok büyük bir sorumluluk düştüğünü Hedeflerini bilen, kendini yenileye bilen  okul müdürlerinin bu sorumluluğun üstesinden çok rahat gelebileceğini söyledi. Önümüzdeki günlerde birinci yılını dolduracağımız 15 Temmuz gibi karanlık günlerle bir daha karşılaşmamak için her bir öğrenciye ulaşmaları , öğrencilerine ayrı ayrı dokunmaları gerektiğini söyledi. Okullarında diğerlerine göre özel durumda olan öğrencileri daha fazla kucaklamalarını, ilgilenmelerini ve hayata kazandırmalarını istedi.  Okul müdürünün veliler veya öğrenciler için her zaman ulaşılır insanlar olmasının önemli olduğunu söyledi. 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yapılacak programa eksiksiz olarak katılmalarını görevli olanların zamanında alandaki yerlerini almalarını söyledi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL  müdürlerine ve gıyabında tüm öğretmenlerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederek “Bizim ölçümüz adalet, liyakat ve çalışkanlıktır.” Sözleriyle toplantıyı sonlandırdı.

13-07-201713-07-201713-07-201713-07-201713-07-2017

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.