BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL´in Tatil Mesajı...

.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KILIÇGİL´in Tatil Mesajı...

       Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Öğretmenler ve Kıymetli Velilerimiz,

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamanın gurur ve heyecanı içinde bir yıllık emeğin, çalışmanın ve özverinin meyvelerinin alındığı bu özel günü sizlerle yaşamaktan dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bir yıl boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmalarınızın sonuçlarını aldığınız bu karne gününde hepinizi içtenlikle kutluyorum.

Çocuklarımızın elindeki karne, aslında hepimizin karnesidir. Karnelerindeki notlara bakarken sadece onların eğitim ve öğretimdeki durumlarını değil, kendimizi de değerlendirmemiz gerekir. Çocuklarımızın başarısında veya başarısızlığında idareci, öğretmen ve veli olarak ne kadar payımız olduğunu ve olumlu anlamda neler yapmamız gerektiğini iyi düşünmeliyiz. Bu, ülkemiz ve aziz milletimiz adına hepimiz için bir vebaldir.

 

       Saygıdeğer Öğretmenler,

Çok yakın bir zaman da  göreve başlamış olduğum Bandırma ilçemizde sizlerle ve velilerimizle birlikte geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizi milli ve manevi değerlerimiz ışığında, her yönden donanımlı, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştirme sorumluluğunu paylaşarak hep birlikte yerine getireceğiz. Bizler yöneticiler olarak her zaman sizlere her konuda destek olmaya, zorluklar karşısında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Burada sizlerin işlerinizi kolaylaştırarak daha rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlamaya çalışacağımızı bilmenizi isterim.

 

      Değerli Velilerimiz,

Evlatlarımızın başarısında okul faktörü kadar anne-babaların da rolü çok büyüktür. Çocuklarımızla ilgilenip onlara ne kadar destek olursak o kadar başarıları artacaktır. En kıymetli varlığımız olan çocuklarımızı kişiliklerini zedelemeden, özgüveni yüksek, cesaretli, değerlerimizi bilen, sevgi dolu bireyler olarak yetiştirmek için hepimiz elbirliğiyle çalışacağız.

 

Sevgili Öğrenciler,

Gayretleriniz ve emekleriniz için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sadece okulda değil, hayatınızın her döneminde arzu edeceğiniz başarı sadece çalışmakla elde edilebilir. Bu anlamda kendinizi her yönden yetiştirme çabası içinde olmanız sizin için önemli. Yarınlarımız için sizinle daha güzel, sağlam adımlar atacağımıza inancım tam.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı Türkiye’nin aydınlık yarınlarına hazırlamak için tüm eğitim camiasının ve velilerimizin emeğini ve yüreğini ortaya koyarak çalışacaklarına can-ı gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşünceler içinde, başarılarınızın artarak devam etmesini ve yaz tatil dönemini hem dinlenerek hem de faydalı etkinliklerle değerlendirerek geçirmenizi dilerim. 

 

 

                                                                                                                                  Mustafa KILIÇGİL

                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.