BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN´ın Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN, Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü ve öğretmenlerden yenilenen 3 farklı laboratuvar hakkında bilgi aldı ve öğrencilerin yaptıkları çalışmaları yerinde inceledi.   
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN´ın Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti

Okul Müdürü Önder TURHAN;  Kimya Teknolojisi bölümü bünyesinde yenilenen üç laboratuvarı ve yeni kurulan üretim proses alanlarını tanıttı. Öğrenciler nicel analiz, nitel analiz, anorganik ve organik kimya laboratuvarlarında yapılan deneylerle ileride çalışacakları alanlarda kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadırlar. Ayrıca laboratuvarlarımızda bulunan son teknoloji cihazlar ile uygulama yapma imkanı bularak gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadırlar. Yenilenen laboratuvarlarıyla okulumuz bir çok Üniversite de bile bulunmayan teknik donanımlara sahip olmuştur. Üretim proses alanında ise bir çok üründe Ar-Ge çalışması yapılmıştır. Ürünlerimize çamaşır suyu, sıvı sabun, köpük sabun, cam sil, yüzey temizleyicisi, tuvalet banyo temizleyicisi ve kireç çözücü olarak başlayarak ürün portföyümüzü giderek genişletmeyi hedeflemekteyiz. Aynı zamanda öğrencilerimiz mevcut bulunan laboratuvarlarımızda ürettiğimiz ürünlerin analizinide yapacaklardır. Bölgemizde bulunan devlet kurumları ve hastanelerin temizlik malzemeleri ihtiyacı da okulumuz tarafından karşılanması hedeflenmektedir. Bu da meslek liseleleri arasında okulumuzun vizyonunu arttırarak okulun ilk sıralara taşınabileceğini söyledi. Okul Müdürümüze , Öğretmenlerimize ve çok kıymetli öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. 

30-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-2017

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.