BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL görevine başlamıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL görevine başlamıştır.

   5 Haziran 2017 tarihi itibariyle Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum. 

   Bandırma İlçemizin eğitimine hizmet eden önceki müdürlerimize, Osman ÖZKAN Hocama, Şube Müdürü arkadaşlarım Mutlu ASLAN, İhsan PARLAK, Ercan GÜLER ve tüm idareci arkadaşlarıma, saygıdeğer öğretmenlerime ve tüm çalışan personelimize teşekkür ediyorum. 

   Bize emanet edilen sevgili öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için tüm ekibimizle beraber el birliği, gönül birliği, istişare ve ortak akılla bir üst öğrenime hazırlama gayreti içinde olacağız. Yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, eğitime destek olan ve olabilecek bütün kurum ve kuruluşlar, eğitim paydaşlarımızla istişare ederek, eğitimin-öğretimin kalitesini ve standartlarını yükseltmeye çalışacağız. 

   Öğrencilerimizi okuyan, araştıran, sorgulayan, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştirme gayretimizi sürdürürken aynı zamanda bu coğrafyanın tarihine, kültürüne, değerlerine uygun olarak da yetiştirme sorumluluğumuzun bilinciyle, Bakanlığımızın müfredatına uygun olarak verimli çalışmalar yapma hassasiyeti ve gayretimizi yerine getireceğiz.

   Yarınların güçlü ve büyük Türkiye´sini emanet edeceğimiz yavrularımızı, dünya ile rekabet edecek, başı dik, çalışkan, üretken ve kendisiyle barışık, iletişime açık mutlu bireyler olarak yetiştirme gayretimizi sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Bandırmalı tüm vatandaşlarımıza, idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza, sevgili öğrencilerimize sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

 

 

                                                                             Mustafa KILIÇGİL   

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.