BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL İş Sağlığı Ve Güvenliği Seminerinde Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

           Bandırma genelinde genelinde çalışmakta olan tüm branşlardaki öğretmenlerimizin İş Sağlığı Güvenliği ve İlk Yardım Eğitimleri oluşturulan okul grupları sırasıyla müdürlüğümüz toplantı salonunda İSG Uzmanımız Filiz Toprak tarafından verilen  seminerlerle devam etmektedir.  Bu sabah yapılan seminere çalışmaları yerinde görmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Mustafa KILIÇGİL katılmıştır. Seminerdeki öğretmenlerimizle bir süre sohbet eden  Milli Eğitim Müdürümüz  Bandırma’da tüm öğretmenlerimizle el ele vererek, ortak bir akılla geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz için en iyi şekilde çalışacaklarını, her şeyin en iyisi ve en güzelinin onlar için olduğunu belirttikten sonra başarılar dileyerek seminerden ayrıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KILIÇGİL  İş Sağlığı Ve Güvenliği Seminerinde Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.