BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ahmet Baş Anaokulu" Hizmet Binası ile İlgili Protokol İmza Töreni Yapıldı.

"Ahmet Baş Anaokulu" Hizmet Binası ile İlgili Protokol İmza Töreni Yapıldı.

 

     İlçemizde yapılacak olan "Ahmet Baş Anaokulu" hizmet binası ile ilgili Balıkesir Valiliğimizde protokol imza töreni düzenlendi.   Balıkesir Valiliği, Kaymakamlığımız ile okul binasını yaptıracak hayırsever BAŞTAŞ Grup Yönetim Kurulu adına Hüseyin Baş ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.   Gerçekleştirilen Protokol İmza Törenine Vali Sayın Ersin Yazıcı, Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yakup Yıldız ve Hayırsever Hüseyin Baş katıldı. 

     Vali Sayın Ersin Yazıcı, imza töreni öncesinde yapımı planlanan Anaokulu hakkında Kaymakam Sayın Günhan Yazar´dan bilgi aldı.   İlçemiz Ayyıldız Mahallemizde yaptırılacak olan 5 derslikli Ahmet Baş Anaokulunun 1 yıl içerisinde tamamlanarak eğitim-öğretime başlaması öngörülüyor.  

     Balıkesirli hayırseverlerin eğitime büyük katkı sağladığını ifade eden Vali Yazıcı, "Bu hayırda yarışın devam etmesini diliyorum. Devletimizin eğitime verdiği önem kadar hayırseverlerimiz de böylesi kıymetli bağışları ile eğitime katkı veriyorlar. Bu durum devletimiz, insanımız ve bizim için fevkalade güzel bir husustur. Eğitim öğretime anlamlı bir bağışta bulundukları için hayırseverimizi kutluyorum. Tüm hayır sahiplerimize bol kazançlar dileyerek, orada okuyacak olan tüm öğrencilerimiz adına da teşekkür ediyor, Balıkesir için, Bandırma ilçemiz için ve çocuklarımız için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.   Hayırsever Hüseyin Baş´ın yaptığı katkının herkesin örnek alması gereken bir davranış olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "İş insanımız, şu yaptığı hayır ile örnek olmuştur. Bu erdemi gösteren ve bu gönül zenginliğini sergileyen iş insanı Hüseyin Baş´a çok teşekkür ediyorum." dedi.  

     Taraflar arasında imzalanan protokolün ardından merasim toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

29-11-201829-11-2018

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.