BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu ASLAN'ın Yarıyıl Tatili Ve Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu ASLAN'ın Yarıyıl Tatili Ve Karne Mesajı

    Sevgili öğrenciler, Değerli meslektaşlarım, Değerli veliler

 

   2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılının ilk dönemi bugün sona eriyor. On beş günlük bir tatil dönemine giriyoruz. Bu süreyi en güzel şekilde değerlendirmek sizlerin elinde. Biraz stres atabilir, gezip eğlenebilirsiniz. Kitap okumayı ihmal etmemek kaydıyla güzel ve dinlendirici bir tatil geçirmenizi diliyorum. İkinci dönem sonunda LGS sınavına girecek sekizinci ve YKS sınavına girecek on ikinci sınıf öğrencilerimize ise bu süreyi en verimli şekilde değerlendirip eksikliklerini tamamlamaları için bir fırsat olarak görmelerini tavsiye ediyorum.

   Değerli meslektaşlarım, Sevgili öğrencilerim; bu dönem içinde birçok kez sizlerle bir araya gelme fırsatımız oldu. Okul ziyaretlerimizde sizlerle yaptığımız sohbetlerde, Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi kapsamında birlikte gerçekleştirdiğimiz programlarda büyük bir özveri ve gayret gösterdiğinizi gördük. Bu süre zarfında keyifle geçirdiğiniz güzel günler oldu. Gerek Akademik alanda ve gerekse Sosyal ve kültürel projelerle birçok başarılı çalışmalar yürütüldü. İnşallah bu çalışmalarımızın mükafatını Eğitim Öğretim yılımızın sonunda alacağız.

   Sevgili öğrencilerim karne günü vesilesi ile sizlere çok eğlenceli, verimli, güzel bir tatil dönemi diliyorum. İkinci döneme dinlenmiş, rahatlamış ve daha güzel bir karne hedefine kilitlenmiş bir şekilde görüşmek üzere, sizleri önce Allah'a emanet sonrada ailelerinize emanet ediyorum.

 

 

   Değerli velilerimiz.

   Bize emanet ettiğiniz geleceğimizin teminatı yavrularımızı on beş günlüğüne bizde sizlere emanet ediyoruz. İlk dönem de onların kendilerine düşen görevleri yerine getirdiklerini düşünüyorum. Küçüklerimiz biraz dinlenecek, eğlenecek ve sağlıklı bir şekilde inşallah tekrar okullarına dönecekler. Bu kısa sürede sizlerin de görevi onlarla bolca verimli vakit geçirmek olacaktır. Büyüklere yapacağınız ziyaretler, birlikte oynayacağınız oyunlar, ve kitap okuma saatleri sizlerin de ödevi olsun. Beraberce geçirilecek tüm vakitler onların karne notlarından, takdir ve teşekkür belgelerinde daha değerli ve etkili olacaktır. Siz kıymetli velilerimiz için de bu bilinçle geçecek güzel bir ara tatil dönemi temenni ederim.

 

 

   Kıymetli öğretmen arkadaşlarım!

   Bu dönemde göstermiş olduğunuz gayret ve özveriden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Birlikte çalışarak elde ettiğimiz başarılarla kamuoyunun takdirlerini aldık. Bu bizler için de büyük bir gurur kaynağı oldu. Sizler için de şimdi biraz dinlenme vakti. Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki sizler bu kısa süre içinde dahi dinlenmeye vakit bulamayacak; yeni dönemde daha büyük başarılara imza atmanın hazırlığı içinde olacaksınız. İlk dönem öğrencilerimize kattığınız her bir değer için teşekkür ederim. Ailenizle birlikte sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi temenni ederim.

       Mutlu ASLAN     

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.