BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü Mesajı

             Kurtuluş savaşımızın lideri , Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün ebediyete irtihalinin 83 yıl dönümünde minnet ve rahmetle anıyorum.

 

              Gazi Mustafa Kemal Atatürk bütün dünyanın kabul ve taktir ettiği büyük lider, askeri bir deha ve devlet adamıdır. Her 10 Kasım bizlere, onu anmayı ve aslında nasıl anlamamız gerektiğini hatırlatmaktadır. 

 

              Dahili ve harici her türlü tehlikelere karşı milli birlik ve beraberlik içinde kenetlenmek, milli ve manevi değerlere sahip çıkarak sonsuza dek var olabilmek, aklın ve bilimin öncülüğünde muasırlaşmak ve muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkmak gibi fikir ve düşüncelerini ilke edinmemiz gerekmektedir.

 

              Bu vesileyle Geçmişte olduğu gibi bu günde Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve Tek vatan tek yürek halinde var olan ve ilelebet var olacak olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' ü ve silah Arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygıyla ve şükranla anıyorum.

 

 

Mutlu ASLAN         

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.