BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

   Milletimizin güçlü iradesinin tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği 30 Ağustos Zaferinin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.

   Tarihimizin büyük bir dönüm noktası olan bu zafer, çaresiz sanılan zamanlarda bile en büyük güçlükleri birlikte olarak aşabileceğimizin göstergesidir. Dönemin en güçlü ordularının dört bir cepheden amansızca saldırısına karşı milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde isimsiz kahramanlarıyla, kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla birer Mehmetçik olmuş, iman dolu göğsünü siper etmiştir. Şanlı tarihi zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlığına göz dikenlere karşı azim ve inançla, birlik ve beraberlik içinde vatanını nasıl müdafaa ettiğinin canlı bir örneği olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile milletimiz, ezanların asla dindirilemeyeceğini, bayrağın göklerden asla indirilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya haykırmıştır.

   Aziz Milletimizin, tarih boyunca yüce değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenmenin, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız her türlü badireyi aşmamızı sağlayacağına yürekten inanıyorum.

   Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı yürekten kutluyor; tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum.

   30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun...

 

 

Mutlu ASLAN          

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.