BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 

   Türk ve Dünya tarihine nice kahramanlık destanı ekleyen Aziz Milletimiz ve ordumuz, 30 Ağustos Büyük Taarruz ve Başkumandanlık Meydan Muharebesi ile milli mücadeleyi kazanıp topraklarımız üzerinde emelleri ve hayalleri olanların tüm planlarını altüst etmiştir.

   Kurtuluş savaşı yıllarında harap ve bitap durumda dahi Milletimizin söz konusu vatanı olunca özgürlük ve bağımsızlık uğruna son nefesine kadar mücadele edeceğinin bu gün dahi en büyük kanıtlarında biridir.

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde ecdadımızın bize bıraktığı mirası her türlü tehlikeye karşı aynı ruh ve kararlılıkla, birlik ve beraberlik için de dün oluğu gibi bu günde koruyacağına millet olarak inancımız tamdır.

   Eğitim Ordusu olarak bizler Bu mücadelenin en önemli ayağının eğitim olduğunun farkındayız. Milli değerlere sahip, yüksek karakterli, üreten ve her alanda aktif çalışan nesiller yetiştirmek en önemli amacımızdır.

   Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını yürekten kutluyor; tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyorum.Mutlu ASLAN      

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.