BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

   Sevgili öğrencilerim değerli mesai arkadaşlarım ve kıymetli velilerimiz,

 

   Barış huzur sevinç ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği, çocuklarımızın yüzünün güldüğü büyüklerimizin gönüllerinin yapıldığı aynı zamanda özel manevi duyguların yaşandığı Kurban bayramına kavuşmanın huzuru ve mutluluğu içindeyiz.

   Bayramlarımız Toplumda Sosyal adaletin gerçekleşmesine, insanların toplumun bir parçası olma hissinin kuvvetlenmesine yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşanmasına vesile olmaktadır.

   Bayramlarımız kimimiz için buruk geçse de acılarımızı da içimize gömerek sevinçlerimizi ve mutluklarımızı da paylaşıp kucaklaşacağımız günlerdir. Bu günlerde sevinçlerimizi hüzüne döndürmemek adına maske mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek ziyaretlerimizi gerçekleştirelim.

   Bu yılda müşerref olduğumuz Kurban bayramının ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum. Hep birlikte sağlıklı ve mutlu bir şekilde nice bayramlara ulaşmak dileği ile Kurban bayramınızı kutlarım.

 

Mutlu ASLAN       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.