BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

      Bayramlar birlik ve beraberlik duygularımızın yoğunlaştığı müstesna zamanlardır. İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, dargınlıkların unutulduğu, kardeşçe kucaklaşmalar ve özlem gidermeler ile sevinçlerin coşkuya dönüştüğü çok özel günlerdir.

      İçinde bulunduğumuz günlerde her birimizi sıkıntılara düçar eden salgın hastalık sebebiyle her zamankinden daha fazla ümide, sevgiye, birliğe, dayanışmaya ihtiyacımız olduğu aşikârdır. Bu bayramın Bandırmamız, ülkemiz ve insanlık için umutlar yeşertmesini temenni ediyoruz. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında bir arada keyifle okullarımızda buluşabilmemizi muştulasın istiyoruz.

      Bayramın gerçek sahibi olan sevgili öğrencilerimize bu vesile ile selamlar, sevgiler gönderiyorum. Tüm öğretmenlerimize ve ailelerine hayırlı bayramlar dileklerimi ifade ediyorum. Ülkemizin bekası uğruna canlarını feda eden şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. Gelecek bayramların, geçmiş bayramlardan daha güzel ve daha coşkulu geçmesi ümidi ile Kurban Bayramı'nın, ülkemize ve tüm İslâm âlemine huzur ve barış getirmesini temenni ederim.

 

Mutlu ASLAN          

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.