BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

 

Sevgili öğrencilerim, değerli mesai arkadaşlarım ve kıymetli velilerimiz!

   Birlik ve beraberliğimizin, yardımseverlik ve kardeşlik duygularımızın kat kat artarak pekiştirildiği bir Ramazan ayını daha geride bırakıp bayrama kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Buruk bir bayram sevinci yaşasak da tekrardan sevdiklerimize arkadaşlarımıza daha yakın olabileceğimiz, büyüklerimizin ellerini öpüp doyasıya sarılabileceğimiz, arkadaşlarımızla eğlenip gezebileceğimiz, ev ev dolaşarak bayramlaşabileceğimiz özlediğimiz günlerin yakın olduğuna inanıyorum.

   Ömürlerini evlatlarına adayarak bu günümüzü hazırlayan, sevgilerini hiç esirgemeyip daima büyüterek bizlere kucak açmış fedakar ve cefakar büyüklerimizi arayarak bayramlarını kutlamak eski bayramların yerini tutmasa da onların bayram sevinçlerini artıracaktır.

 

Sevgili öğrenciler!

   Son bir sene hepimiz için biraz meşakkatli geçti. Dünya genelinde yaşanan COVİT-19 pandemisi nedeniyle evlerimizden dışarı çıkamadık. Fakat her karanlığın sonu mutlaka aydınlıktır. Aydınlık günlere birlik ve beraberlik içinde sabırla ulaşabileceğimiz unutmayalım. Bizlerin sağlığı için gece gündüz çalışan devlet büyüklerimizin ülkemiz için aldığı tedbirlere harfiyen uymak vatandaşlar olarak bize düşen en önemli görevdir. Sizler de büyükleriniz gibi maske-mesafe-hijyen kurallarına riayet etmeyi unutmayın.

   Bayramlar bizleri birleştiren, kardeşlik duygularımız arttıran, yardımlaşmayı ve paylaşmayı ön plana çıkaran çok özel günlerdir. Ramazan ayı boyunca gösterdiğimiz hassasiyetin daim olması temennisiyle, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını Yüce Rabbimden diliyor, Ramazan bayramınızı kutluyorum.

Mutlu ASLAN       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.