BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Tatil Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

                Küresel salgın sebebi ile olağanüstü şartlarda 1.dönemi tamamladık. Bu salgın ile hepimiz her şeyin başının sağlık olduğunu bir kez daha tecrübe ettik. Bu süreçte en büyük destekçimiz sizler oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Gerekli tedbirlere uyarak bu salgını beraber atlatacağız. Uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz sabır ve emek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

                Hepiniz bu tatili sonuna kadar hak ettiniz. Bu süreyi verimli olarak değerlendirmek için birçok seçeneğiniz olduğunu lütfen unutmayın. Sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra özellikle kitap okuyarak, uzaktan eğitim derslerini takip ederek ve EBA'yı kullanarak değerlendireceğiniz bu zaman diliminin ardından yeni eğitim öğretim dönemine hazır olacaksınız. Hepinize iyi tatiller diliyorum. Sağlıklı günlerde yüz yüze bir araya gelme ümidiyle sağlıkla kalın... 

 

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

                Küresel salgın sebebi ile geçirdiğimiz bu zorlu süreçte yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın yanında olduğunuz ve göstermiş olduğunuz fedakârlıklar için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin ulaştıkları bütün başarılarda, iyiliklerde, güzelliklerde en büyük pay ve başarı size aittir.

                Sağlıklı günlerde öğrencileriniz ile yüz yüze eğitim-öğretim sürecinde bir araya gelmenizi dilerim...

 

Değerli Velilerimiz,  

                Bu süreçte hep birlikte pek çok şeyi beraber tecrübe ettik. Yüz yüze eğitime ara verilmesiyle birlikte her bir evimiz okul oldu. Sayın Bakanımızın ifadesiyle "Eğitim bayrağının bir ucunu uzaktan eğitimle, sizlere devrettik. Okullarımız açıldığında sizden tekrar teslim alacağız. Tüm sabrınız, ilginiz, sevginiz ve hoşgörünüzle çocuklarımızın uzaktan eğitim sürecinde onlara destek oldunuz. İyi ki varsınız."   

                Öğrencilerimizin yanında olduğunuz ve elinizden geleni yaptığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

                Tatil dönemleri aile içi iletişimi kuvvetlendirmek için bir fırsattır. Çocuklarımız için yapabileceğimiz en güzel şey kuvvetli iletişim ve koşulsuz sevgidir. Birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanlar ve çocuklarınıza göstereceğiniz ilgi ve alaka neticesinde onları yeni eğitim öğretim yılına hazırlamış olacaksınız. Sizlerin desteği bizler için çok önemli.

               

 

                Yeni eğitim-öğretim döneminde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle yine bir arada olacağımız sağlıklı günlerde buluşmak üzere, iyi tatiller dilerim...

 

 Mutlu ASLAN      

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.