BALIKESİR
BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_06/05115050_IMG_6552.jpg)
Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için sorumluluk bilinciyle görevi başında olan tüm idarecilerimizin öğretmenlerimizin, eğitim camiamızın değerli çalışanlarının ve kıymetli öğrencilerimizin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hayırlı olsun. Başarılarla dolu, sağlıklı bir yıl dilerim.
Mutlu ASLAN
İlçe Milli Eğitim Müdürü