BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tablet Dağıtımı

Tablet Dağıtımı

   Bandırma'da Covid-19 salgını ile eğitim-öğretimin uzaktan yapılmaya başlanmasının ardından tableti olmayan öğrencilere verilen büyük destek devam ediyor.

   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Kaymakamlık ve Bandırma Belediyesi tarafından tedarik edilen 160 adet tableti daha ihtiyaç sahibi ailelere teslim ederek, yardımlaşma ve dayanışma çalışmalarına devam etti. Konu ile ilgili bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu ASLAN, şu açıklamalarda bulundu;

    "Okul müdürlerimiz tarafından titizlikle yürütülen çalışmalar neticesinde bu hafta da ihtiyaç sahibi olan 160 adet aile daha tabletleri ile eğitim öğretime dahil oldular. Bandırma'nın tüm mahallelerinde, köyler de dahil okul müdürlerimiz bizzat velilerimize kapıdan tabletlerini teslim ederek bu süreçte önemli bir hizmet icra ettiler.  

   Bu sürecin ilerletilmesinde büyük maddi külfeti yüklenen Bandırma Kaymakamlığı 102 adet tablet satın alarak bize teslim ettiler. 58 adet tablet de Bandırma Belediyesi'nce satın alındı ve öğrencilerimize ulaştırıldı. Kendilerine öğrenci ve velilerimiz adına teşekkür ederiz."

   Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu ASLAN, tablet desteğine devam edileceğini ifade etti.

 

12-01-2021

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.