BALIKESİR BANDIRMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarıyıl Mesajı

Yarıyıl Mesajı

    

    2021- 2022 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönemi'ni, ilçemiz genelinde 25 bin öğrencimiz ve 2 bin kişilik öğretmen kadromuzla tamamlamış bulunmaktayız. Salgın hastalık tehdidi altında dahi büyük bir çaba ve özveri içerisinde çalışarak, sorumluluk bilinciyle görevini yerine getiren fedakâr yöneticilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, güzel bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.

  

   Sevgili Öğrencilerim,

   Dönem boyunca gösterdiğiniz çabaların bir karşılığı olarak karne ve belgelerinizi aldınız. Karnelerinizdeki notlar ışığında varsa eksiklerinizi gelecek yeni dönemde daha bir istekle ve azimle tamamlayacak ve bu eksikleri kendinizi yenilemeye vesile sayacaksınız. Sizler, yeni teknolojilere hakim, sorunlara çokça çözüm üretebilen, değerlerine sahip çıkan, bilime ve kültüre meraklı bir nesil olarak ülkemizi yüceltme yolunda umudumuzsunuz. Güçlü yarınlara hep birlikte harcayacağımız çabalarla ulaşacağız. Karne heyecanınızı tüm kalbimle paylaşıyor, hepinizi tebrik ediyorum.

  

   Değerli Meslektaşlarım,

   Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın yetişmesinde, ulaştıkları bütün başarılarda, iyiliklerde, güzelliklerde en büyük pay ve başarı size aittir. Bu sorumluluğun bilincinde gerçekleştirdiğiniz çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

  

   Saygıdeğer Velilerimiz,

   Amacımız çocuklarımızın iyi bir evlat, iyi bir vatandaş ve en nihayetinde iyi bir insan olmaları yolunda onlara rehberlik etmektir. Çocuklarımızın eğitim hayatındaki emekleriniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim ve onların ihtiyaç duydukları nitelikli tatili en iyi şekilde planlayacağınıza eminim. Sağlıkla ve huzurla geçecek yeni dönem için iyi bir yarıyıl tatili olmasını temenni ediyorum. 

  

   Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin,  mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyor; 7 Şubat 2022 Pazartesi günü tekrar eğitim öğretime sağlıklı bir şekilde dönmelerini temenni ediyorum.

 

Mutlu ASLAN        

İlçe Milli Eğitim Müdürü

17 Eylül Mah. Hacı Keşfettin Cad. N.22 Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bandırma / Balıkesir - 0266 714 83 67 / 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.